Menu


Rychlá pomoc

Pokud si nevíte rady, nebo rovnou chcete objednat volejte  774 533 837. Jsme tu k dispozici pro vás.

Nejnovější články

Úklid kuchyně.

Úklid kuchyně je součástí každého většího úklidu v domácnosti – zejména předvánočního. Každá hospodyňka si uvědomuje, že právě kuchyně bude před svá...

Nezapomínejte čistit střechu

Ačkoliv si to spousta lidí neuvědomuje, pravidelné a kvalitní čištění střechy a okapů je základním předpokladem pro spokojené bydlení. ...

Mytí fasád

Zdi se každý den stávají potencionálními hostiteli pro plísně, řasy, mechy. A dennodenně je znehodnocují také sprejeři. Proto je důležité o budovy ř...

Často kladené dotazy (FAQ)

Je možné objednat práce i na večerní hodiny?

Není problém, abychom všechny úklidové práce prováděli i ve večerních hodinách. Příplatky spojené s prací ve večerních a nočních hodinách naleznete v našem ceníku služeb.

Provádíte úklidové služby také mimo Prahu?

Ano, bez problému pro Vás můžeme všechny úklidové služby vykonávat také mimo Prahu. Cenu dopravy do vzdálenějších míst naleznete v našem ceníku služeb.

Kdo rozhoduje o době, kdy budou práce prováděny?

U každé objednávky se v maximální možné míře snažíme přizpůsobit časovým požadavkům zákazníka. Není třeba se obávat, že byste se museli jakkoli časově omezovat, aby bylo možné úklid domluvit.

Mám počítat s příplatky za dopravu a čisticí prostředky?

Nikoli, doprava i čisticí prostředky budou započítány přímo v cenové kalkulaci, kterou pro Vás zdarma připravíme. Stačí se na nás pouze obrátit s objednávkou nebo dotazem.

Co je to extrakční čištění koberců a čalounění?

Jedná se o moderní metodu čištění koberce, kdy je teplá voda spolu s čisticím prostředkem vháněna pod ideálním tlakem speciálním čisticím strojem do čištěného povrchu a následně je ihned i s nečistotami odsávána zpět do stroje. Jedná se o velice účinnou metodu, jež zaručuje dlouhodobý efekt, velmi krátkou dobu schnutí a v neposlední řadě prodloužení životnosti koberce.

Platí se za práce hotově, nebo převodem?

I pokud jde o placení vycházíme svým klientům v maximální míře vstříc. Naši klienti si mohou vybrat, zda budou raději platit převodem, nebo v hotovosti. V obou případech samozřejmě obdrží fakturu, resp. daňový doklad.

Za jak dlouho koberec po vyčištění vyschne?

Koberec bude zcela suchý za 2 - 24 hodin, a to v závislosti na hloubce čištění, jež se volí podle míry znečištění koberce. Dalšími důležitými faktory jsou teplota v místnosti a její větráno. Obecně je však schnutí koberce po extrakčním čištění velice krátké v porovnání s jinými metodami.

Provádíte čištění koberců i o víkendu?

Ano, všechny úklidové služby můžeme provádět i ve víkendových dnech nebo o státních svátcích. Případné příplatky spojené s prací o víkendech naleznete v našem ceníku.

Dbáte při své práci na ekologii?

Samozřejmě, už používání extrakční metody čištění je krokem k ekologii díky úspoře vody. Dále používáme pouze kvalitní certifikované ekologicky nezávadné čisticí prostředky a v neposlední řadě je důležité i to, že extrakční metoda čištění prodlužuje životnost koberce, takže není nutné jej tak brzy vyměnit.

Zvládnete také čištění perských koberců?

Čistíme také perské koberce, ale vzhledem k složitějšímu technologickému postupu je nutno počítat i s vyšší cenou čištění. V případě, že máte zájem o takto speciální úkol, obraťte se na nás telefonicky nebo e-mailem a my pro Vás zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci.


Formulář pro nezávaznou objednávku.

Vyplňte "koupelny":